ÖVRIGT / Diverse / Staffli 4254362
nr 425 4362
Staffli
höjd: 195 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 januari 2008